SK EN DE

© 2023 EMERGE s.r.o.

V prípade otázok, dotazov alebo problémov s prezeraním našej stránky nás bez váhania kontaktujte cez kontaktný formulár, prípadne na e-mailovú adresu info@emerge.sk. Vašu požiadavku následne spracujeme a v čo najkratšom čase sa Vám určite ozveme.

Mapa

Kontaktné informácie

ZNAMENIE VZDUCHU - KONTAKT

 

Svet je dnes prepojený ako nikdy predtým. Správy sa šíria s ľahkosťou iba vzduchom, bez potrebných fyzických prepojení. Budeme radi, keď využijete túto možnosť modernej doby a obrátite sa na nás.

 

EMERGE s.r.o.

 

Adresa sídla:

Urbánkova 19

811 04 Bratislava

Slovenská republika

 

Fakturačné údaje:

IČO: 35 883 740

DIČ: 202 183 7180

IČ DPH: SK 202 183 7180

Spoločnosť je platcom DPH.

Registrovaná na Okresnom súde Bratislava I,oddiel: Sro, vložka č. 31513/ B.

 

Banka:

Tatra banka, a.s.

Číslo účtu: 2629845026/1100

IBAN: SK6911000000002629845026

BIC: TATRSKBX


Spojenie:

+421 911 910 793 info@emerge.sk https://emerge.sk/ www.givemefive.sk
Facebook Twitter LinkedIn Youtube

Tím:

Director of Development: zuzana@emerge.sk

Sales & Operations: richard@emerge.sk

Logistics Manager: pavol@emerge.sk

IT Specialist: martin@emerge.sk

Photo & Design: valeria@emerge.sk

Tím

registrácia konferencii, aplikacie na konferencii, mobilne aplikacie, hlasovanie na konferecii, hlasovanie na mitingoch, hodnotenie v realnom case, hodnotenie vysledkov konferencie, tlmocenie na konferenciach, konferencie v zahranici, spolocensky program, zabezpecenie spolocenskeho programu, gala vecera, zabezpecenie posterov, zabezpecenie vystavovatelskych stankov, vystavy pocas konferencii, tlacove konferencie, prezentacia knihy, programy na konferenciach, sprievodne programy, kongres, skolenie, stretnutie manazmentu, motivacne stretnutia, stany, vystavba stanov na podujatie, destinacny manazment, vylety v bratislave, spoznaj bratislavu, spoznaj slovensko, sprievodcovske sluzby, spoznaj bratislavsky samospravny kraj, sportove vylety, poznavacie vylety v bratislave a okoli, ekologicky po bratislave, chranene uzemia bratislavy a okolia, ochrana prirody, eticky kodex, trvalo udrzatelne podnikanie, adrenalinove zazitky, historia mesta, hotely a ubytovacie zariadenia v bratislave, ako spoznat bratislavu, malokarpatska vinna cesta, modranska keramika, hrad cerveny kamen, danubiana, devin, devinsky ribezlak, kelti v bratislave, pozorovanie vtactva, mokrade a luzne lesy pri bratislave, transport na dunaji, lodou po dunaji, motorove clny, rafting, rafting v cunove, areal divoka voda, plavba na dunaji, kajak a kanoe na dunaji, kaja a kanoe na morave, schlosshof, zamky v rakusku, incentiva na zamku

Kontaktný formulár

Správa bola odoslaná

Všetky položky označené symbolom * sú povínné

• Všetky položky označené symbolom * sú povínné pre odoslanie formuláru!

• This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Máte záujem o vypracovanie ponuky?

Kontaktujte nás!