SK EN DE

© 2024 EMERGE s.r.o.

Popis

ZNAMENIE VESMÍRU – KONFERENCIE A MÍTINGY

 

Vo vesmíre nie sme sami, jestvujú tu miliardy svetov, ktoré vzájomne na seba pôsobia a sú od seba závislé. Stretnutia ľudí, či sú to konferencie, semináre, workshopy, summity, výstavy, B2B a B2C, prezentácie, a iné vytvárajú tiež malé organizované svety limitované časom a priestorom.

 

V Bratislave sa dajú najlepšie organizovať mítingy stredného rozmeru, optimálne do 500 účastníkov. V tejto kategórii je najlepší výber priestorov. Je však možnosť organizovať mítingy kongresového typu až do 2000 účastníkov, avšak možnosti sú limitované.

 

Prečo EMERGE?

 

– konferencie patria k profilovým činnostiam našej firmy. Pod hlavičkou EMERGE ich programovo organizujeme od roku 2013, avšak skúsenosti s organizáciou medzinárodných stretnutí siaha až do roku 2009, kedy sme zrealizovali prvé medzinárodné vedecké sympózium na zámku v Smoleniciach.

 

– vieme zorganizovať mítingy na kľúč s využitím unikátneho potenciálu, ktorý poskytuje Bratislava a okolitý región, vrátane Rakúska, južnej Moravy a samozrejme, celého Slovenska

 

– k mítingom ľubovoľného typu poskytujeme aj služby destinačného manažmentu, individuálne alebo skupinové výlety, eventy a incentívy

 

– okrem štandardných a komplexných technicko- logistických služieb priamo na mítingu poskytujeme pred-konferenčné služby

 

– EMERGE sa riadi Etickým kódexom, ktorý umožňuje otvorenú a efektívnu spoluprácu, postavenú na kompetentnosti a zodpovednosti

Naša ponuka

Hotové programy

Pred a post- konferenčné služby:

 

podpora pri riešení koncepcie konferencie, jej ušitie priamo na profil klienta

konzultácia a konkrétne návrhy pri riešení programu a sprievodných akcií konferencie

návrh celkovej grafickej a vizuálnej podoby akcie

vytvorenie loga, grafického manuálu (vizitky, hlavičkový papier, a pod.)

vyhotovenie web stránky akcie, vytvorenie jej obsahu podľa inštrukcií klienta

navrhnutie a zabezpečenie toku informácií v pred-konferenčnom čase (pozvánky, oznámenia, predbežný program) v digitálnej aj tlačenej forme

vytvorenie stratégie medializácie, PR

tlač a distribúcia materiálov

komunikácia v mene klienta so sponzormi a donormi

zachovanie komunikácie s účastníkmi konferencie 30 dní od jeho skončenia podľa požiadaviek klienta

distribúciu poďakovaní, fotografií, príp. iných materiálov a dokumentov jednotlivým účastníkom

spracovanie výstupov, analýzy, hodnotenia

 

Registrácia

 

Zabezpečujeme všetky druhy registračných služieb „on spot“:

klasickú registráciu (podpisy papierových prezenčných listín), ale aj plne elektronickú (registrácie pomocou QR kódov, čítačiek, tabletov, mobilných telefónov). Poskytujeme pred- registráciu s plne automatizovaným systémom, zasielanie každodenného zoznamu registrovaných, štatistiky, reporty a prehľady platieb. Pracujeme s modernými registračnými systémami, ktoré ako vám, tak aj účastníkovi zjednodušia priebeh celej konferencie.

 

Akreditácia lekárskych podujatí

 

Každé lekárske podujatie, ktorého výsledkom má byť uznanie Slovenskou lekárskou komorou (SLK) musí byť podľa zákona akreditované. Zabezpečíme pre Vás akreditáciu podujatia na kľúč. Zaregistrovanie aktivity v systéme lekárskej komory, zaslanie potrebných dokumentov, zapísanie kreditov pasívnej aj aktívnej účasti už na druhý deň od doručenia podpísaných prezenčných listín (každý lekár automaticky vo svojom konte uvidí, koľko kreditov obdržal). Poskytujeme konzultáciu a excelentnú a rýchlu podpora. Zaujíma Vás koľkokrát sa konkrétny lekár zúčastnil Vašich podujatí, alebo aká bol priemerná účasť? Ponúkame aj štatistiky takého druhu ako bonus k registračným službám.

 

Grafika a tlač

 

návrh celkovej grafickej a vizuálnej podoby akcie

vytvorenie loga, príp. grafického manuálu (vizitky, hlavičkový papier, a pod.)

vyhotovenie web stránky akcie, vytvorenie jej obsahu podľa inštrukcií klienta

navrhnutie a zabezpečenie toku tlačených a online informácií v predkonferenčnom čase (pozvánky, oznámenia, predbežný program) mimo web stránky

tlač všetkých sprievodných materiálov ako sú plagáty, bannery, roll-upy, reklamných materiálov a predmetov, darov

 

PR a propagácia

 

možnosť zabezpečenia reklamných partnerov

možnosť propagácie akcie cez materiály a komunikačné kanály Bratislava Tourist Board, alebo aj cez naše kontakty v zahraničí

vytvorenie koncepcie propagácie akcie

zabezpečenie tlačovej konferencie, článkov v médiách a pod.

 

Zabezpečenie priestorov, ubytovanie, strava

 

Rezervácie, ponuky na výber a schválenie, prospôsobenie sa profilu a požiadavkám klienta, výber kvalitne cateringovej spoločnosti pri akciách mimo zariadení, možnosť vytvoriť zázemie aj v neštandartných priestoroch, ubytovaniach. Široký záber kvalitných spolupracovníkov a dodávateľov.

 

Transport

 

Potrebujete transport na konferenciu, letisko v mieste konania akcie? Zaobstaráme všetky druhy lístkov (lietadlo, vlak, autobus). Samozrejmosťou je súkromná preprava limuzínami, mikrobusmi, autobusmi. Pri špeciálnych podmienkach je možná taktiež preprava súkromnými vlakovými vozňami. Každý zákazník má iné nároky a preto ku každej požiadavke pristupujeme individuálne.

 

On site management

 

Pri akciách je vždy prítomný manažér projektu, ktorý ma na starosti konkrétnu akciu, aj v prípade malých a čiastkových služieb. Kompletný on-site manažment pri väčších akciách, kde má klient pridelenú kontaktnú osobu je samozrejmosťou.

 

Audio-video služby

 

Aplikácie

 

Mobilné aplikácie sú na vzostupe, už nemusia slúžiť len na klasické veci ako doteraz. Vieme pre Vás vytvoriť konferenčnú aplikáciu na mieru. Odľahčite životné prostredie a zabezpečte všetkým účastníkom komfort v podobe všetkých informácii v ich zariadeniach (programy, priebeh, mapy, oznamy a mnoho ďalšieho). Samozrejmosťou je aj sociálne rozhranie, interné komunikácie, online foto stena (keďže aplikácia spolupracuje aj so sociálnymi médiami). Dostupné pre všetky platformy.

 

Hlasovanie, reporty, analýzy

 

Prostredníctvom interaktívneho softvéru založeného na PowerPointe a hlasovacích zariadeniach na bezdrôtovú komunikáciu, ktoré sa rozdajú každému účastníkovi, môže byť spätná väzba v reálnom čase elektronicky zhromažďovaná jednoduchým kliknutím na tlačidlo. Zaujímajte sa o názor účastníkov, nechajte ich robiť kvízy, zapojte ich prakticky do akejkoľvek aktivity, ktorú chcete previesť do tabuľky.

 

Okamžitá spätná väzba: Prezentátor dokáže okamžite zobraziť výsledky. Prezentácie sa stávajú interaktívnymi skúsenosťami.

 

Označenie účastníka: Každý účastník má jedinečné číslo, pod ktorým odpovedá, môžeme preto bez problémov určiť jednotlivé odpovede a umiestniť ich do prehľadnej tabuľky.

 

Vytvorenie štatistík, reportov a správ je samozrejmosťou a obdržíte ich po skončení akcie. Nenechajte nikoho pozadu, pretože na názore záleží.

 

Eventy, incentívy

Hybridné konferencie a meetingy

Ponúkame Vám komplexné služby realizácie virtuálnych či hybridných, eventov a konferencií na klúč. Radi Vám poradíme ako na to.

 

Vďaka našej plne integrovanej streamovacej platforme Vám poskytujeme stabilnú a bezpečnú alternatívu na vysielanie Vašich streamov.

 

  • Je len na Vás či vysielanie sprístupníte všetkým záujemcom, alebo podmienite ich účasť registráciou zadarmo, či s povinnosťou platby.

 

  • Pomôžeme Vám s monetizáciou Vašich eventov a s registráciou

 

  • V prípade otázok od účastníkov platforma disponuje integráciou SLI.DO, takže o diskusiu máte postarané.

 

  • Platforma je plne brandovateľná a prispôsobí sa Vami preferovaným farbám, či kooperátnemu dizajnu.

 

  • Integrácia slovenčiny, prípadne aj cudzích jazykov je samozrejmosťou.

 

 

 

  • Potrebujete si profesionálne nahrať podcast, video, či webinár? Zorganizovať diskusiu pre Váš YouTube kanál? Poskytujeme špeciálne ponuky pre malé produkcie!

 

Vysielať môžete buď od Vás z práce, z domu, alebo prídete ku nám do štúdia, kde máme pre Vás pripravenú veľkú LED stenu s plnohodnotným štúdiovým vybavením. Alebo preferujete virtuálne štúdio? Radi Vám naše štúdio prispôsobíme Vašim potrebám!

 

Kontaktujte nás ešte DNES.

Logisticko-technické zabezpečenie všetkých podujatí

 

Premietanie

 

vysokovýkonné projektory

plátna rozličných veľkostí

LED televízie na stojanoch do miestnosti; LED televízie s konštrukciou pred predsednícky stôl

LED stena s vysokým rozlíšením (max rozmer 6x3 metre - max 18m²)

LED stena s nižším rozlíšením vhodná na veľkoplošné inštalácie - napríklad za stage na koncertoch nad kapelou, veľkoplošnú reklamu, respektíve aj na konferencie bez zložitých vizualizácií ( k dispozícií máme desiatky metrov štvorcových)

laserová projekcia

 

Nasvietenie

 

nasvietenie formou modernej LED technológie - vieme nasvietiť ľubovoľný priestor, ľubovoľnými, želanými farbami – napr. branding klienta

nasvietime interiéry, exteriéry, alebo fasády budov, aj s projekciou

disponujeme svetlami typu "skyflower" - nasvietime Vám oblohu Vašim logom, alebo logom klienta - ako v Hollywoode!

nasvietime koncertný stage a publikum - disponujeme kompletnými festivalovými
svetlami

 

Zvuk

 

nazvučenie konferencií, eventov, koncertov, festivalov, a pod.

kvalitné reproduktory na konferencie, zábavy a linery na outdoorové koncerty

všetky potrebné druhy mikrofónov - kvalita značky Sennheiser hovorí samá za seba!

 

Nahrávanie

 

videozáznam z jednej kamery, strih v reálnom čase (napr. prezentácie/spíker)

videozáznam – prestrihy v reálnom čase z viacerých kamier, plná HD kvalita, možné aj dva nezávislé výstupy

audio-video produkcia a realizácia filmov

postprodukčné štúdio

komplexné fotografické služby, vrátane komerčnej fotografie

 

Inventár

 

Zabezpečíme potrebný inventár, alebo jeho doplnenie pre mítingy, cateringové akcie a sprievodné akcie mítingov (ako sú stany, posterové a informačné stojany, výstavné stánky, a pod.)

 

Galéria

Máte záujem o vypracovanie ponuky?

Kontaktujte nás!