SK EN DE

© 2024 EMERGE s.r.o.

Popis

ZNAMENIE ZEME – O NÁS

 

Kamene hovoria. Tvoria značnú časť zemského povrchu. Držia nás, aj keď po nich chodíme.Tvoria steny, obydlia. Vypovedajú o nás, o EMERGE.

 

EMERGE znamená zjaviť sa.

 

Zjavenie obsahovo vizuálne korešponduje s logom firmy, ktoré je inšpirované starou nástennou maľbou, petroglyfom. Táto kresba sa nachádza vysoko na stenách ľudoprázdnych kaňonov na juhovýchode USA, ako tiché dedičstvo zaniknutej kultúry budovateľov puebiel. Pokračovatelia národa Anasazi, ktorý náhle opustil svoje orlie obydlia a zmizol bez stopy, sú Indiáni kmeňa Hopi. Symboliku petroglyfu chápu ako bludisko života, alebo ako zjavenie sa ľudstva v súčasnom, podľa nich štvrtom svete.

 

EMERGE sa zjavila v roku 2004 a od svojho začiatku sa vydala svojou vlastnou cestou. Hovorí sa, že s prúdom plávajú iba mŕtve ryby… EMERGE stavia na filozofii cesty ako poznania a vnútornej slobody. Sme firma, ktorá pracuje s pohodou, pretože všetko čo robíme, robiť chceme. Pracujeme so zanietením, s radosťou a vždy so štipkou humoru.

 

Kmeňový tím EMERGE vytvára päť ľudí. V závislosti od typu a charakteru zákazky sa môže rozrásť o ďalších overených spolupracovníkov a partnerov. Každý z nás má medzinárodné skúsenosti a je ostrieľaný v oblasti, ktorá je v jeho práci dominantná. Charakteristikami tímu EMERGE sú spoľahlivosť a presnosť, kreativita, diskrétnosť a slušnosť. V súlade s našou filozofiou firma symbolicky nasleduje živly terajšieho sveta – vesmír ako taký, oheň, vodu, vzduch, zem – a sídla.

 

EMERGE má svoje sídlo v Bratislave, hlavnom meste Slovenska. Aj Slovensko, ako moderný štát, sa zjavilo iba nedávno. Preto sme založili vo firme divíziu givemefive.sk, kde sa snažíme predstavovať túto novú destináciu – nové sídla.

 

Pohoda je len vtedy, keď všetko funguje tak, ako má. To je naše krédo, snažíme sa nič nenechávať na náhodu. Touto cestou vytvárame pohodu aj pre vás, našich klientov. Netušíš, kým neskúsiš.

 

EMERGE je členom:

 

 

Disponuje postavením:

 

 

Referencie:

 

Náš tím

Máte záujem o vypracovanie ponuky?

Kontaktujte nás!